1 / 2
ELEKTRONIKA ZA KOTEL NA PELETI
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 18:13

Куманово / Куманово

Elektronikata e vo perfektna sostojba
*Thermoflux
*Alfa plam i drugi modeli

Moze da se koristi za site vidovi na kotli koi go koristat ovoj model.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070633703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам