cevki aluminiumski f70, fi 70
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2020 21:48

Кавадарци / Кавадарци

Se prodavat aluminiumski cevki f70, cena po dogovor.
Kontakt: 072/532-240 - Zlatko

Категорија: Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
072532240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам