1 / 11
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO/NAVI
6.999 €
06.01.2021 13:00

Пехчево / Берово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo perfektna sostojba, so servisna kniska. Od oprema ima najvisoko nivo od OPEL so navigacija, el. racna, tempomat, senzori za dozd i svetla, polukozen salon, parktronik, 6brzinski menuvac. So novi zimski gumi YOKOHAMA. Na realni kilometri. Za podetalni informacii na telefonot 078222431 Ivo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
00306940019139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам