1 / 12
Stanbeno Deloven prostor vo centar na Stip 73m2
1 €
16.05.2022 11:04

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Генерал Михајло Апостолски 3

ИЗДАВАМ, 🏢 Станбено-Деловен простор во центар на Штип. 📍73m2 со 3 соби (сите со поглед напред кон центарот, река Отиња, Плоштадот),
📍комплетно опремено купатило📍Балкон (поглед-центар) + остава. Kлима (ладење и греење). Станот е на 2-ри кат (средина).

‼️Идеален простор за повеќе дејности ‼️

🟢 Цена по договор 💬 📲 070 210 219
——————————————————
🇬🇧
For Rent
New Residential-Business space/flat in the center of Shtip.
📍73m2 with 3 rooms (all with square view)
📍fully equipped bathroom 📍balcony (square view) + additional small room.
📍air conditioning (heating and cooling).
📍second floor with downtown, river Otinja and square view.
‼️ Perfect place for more activities ‼️

🟢 Contact price 💬 📲 070 210 219

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

MeDITeRAN - TravelSeviceS
info@mediteran.mk
Потврден огласувач
070210219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам