1 / 2
Honor 20e nov 4/64gb 24m kam 24mp gar a1 mobistrk
5.490 МКД
27.08.2022 06:58

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Honor 20e

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Huawe honor __20lite__ ram 4/128gb kam 25mp selphi 32mp.ravno na nov mnogu malce raboten 5490d.mobistrk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам