1 / 1
AVTO RADIO BLUETOOTH - RADIO ZA KOLA SO BLUTUT
899 МКД
26.09.2022 16:23

Прилеп / Прилеп

RADIA ZA VO KOLA, NOVI NEOTPAKOVANI !!!

IMA PODDRSKA ZA USB,SD CARD, BLUTUT ...

USB-to MOZE DA SE KORISTI I ZA POLNENJE NA TELEFON !!!

PRAKAM PO KARGO !!!!

VIKTOR - 078 583 323

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам