1 / 3
Prodavam KIRBY
1.350 €
Цената не е фиксна
26.08.2022 19:16

Карпош / Скопје

Prodavam kirby 2016 god. Mnogu malku koristeno vo domasni uslovi, kako nova. So site dodatoci plus delot za prenje.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
075221067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам