1 / 6
Prodavam Resiveri Pioneer, JVC & Pojacalo Tehnics
70 €
28.09.2022 10:03

Аеродром / Скопје

Resiver pioneer po dogovor
Resiver jvc rx-6012r 80 evra
Pojacalo techniks su-v500 70 evra
Jvc vintage resiver jr-s200l 80 evra

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам