1 / 3
Panasonic SA-HE75
3.000 МКД
Цената е фиксна
24.11.2022 08:19

Скопје Центар / Скопје

Prodavam 5.1 receiver Panasonic SA-HE75 kompletno ispraven. Kupen nov i koristen vo domasni uslovi.

https://www.cnet.com/products/panasonic-sa-he75-av-receiver-5-1-channel/

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070309024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам