1 / 5
Se prodava opel corsa
1 €
20.02.2021 22:44

Кратово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel corsa 2000 godina 1.0 benzin servisirana sredena zdrava kola gumi M+S poveke inf:071781595

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071781595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам