1 / 10
Nintendo Prenosna Konzola so 400 Retro Igri - Game Konzole
500 МКД
Цената е фиксна
16.04.2022 21:30

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Dobar podarok za vaseto dete, ili pak dobra zanimacija i za vas koja ke ve vrati nazad vo vaseto vreme.
Nintendo Konzola so vgradeni najpoznati Nintendo igri...
Ima 400 igri NES (Nintendo Entertainment System)..
Ima USB kabel za polnenje..Ima i baterija koja moze da se izvadi, ista e kako od NOKIA postarite
telefoni..
Nintendoto e dostapno vo crna, plava, bela, zolta, crvena boja...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам