1 / 1
ИМПЕРИЈА – Нова куќа
200.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 20:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

401 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Д 92/19
Се продава невселувана нова куќа со површинa 401м² (приземје,прв и втор кат со површина по 97 м² и поткровје со површина 110м²)
Површината на дворно место 200м²
Катност П+2+Пк
Куќата се наоѓа во близина на поранешна фабрка Отекс.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа продажба

60000 €

ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

55000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам