1 / 9
Oksimetar i merenje na puls i kislorod vo krvta
350 МКД
Цената е фиксна
16.04.2022 21:31

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta..
Ednostavno se stava na prstot i toj pocnuva so merenje preku laser so impulsi koi gi nasocuva kon prstot

Nov.

Raboti so dve obicni baterii od 1,5Volti, sleduvaat gratis.

Vo 2 varijanti
so LED displej za 350 den, (nema na lager)
so LCD displej za 490 den, (ima na lager, pokvalitetno e od toa od 350 den i podobar displej ima)


Gratis 2 mali baterii od 1,5V

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам