1 / 12
ODBERETE UNIKATEN SREBREN NAKIT
15 МКД
05.01.2022 22:35

Скопје Центар / Скопје

Pocituvani....odberete unikaten srebren nakit so garantiran kvalitet. Se raboti za cisto srebro so sertifikat.. vrsime dostava niz cela Makedonija. Posetete ja nasata fb stra "prima silver" i razgledajte mal del od nasata ponuda... za naracki slobodno kontaktirajte ili pisete na viber na 075 277 543....

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Разно

Се продава од:

d
Потврден огласувач
075 277 543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам