STAN VO STRUGA
4 МКД
Цената не е фиксна
12.01.2021 21:09

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

87 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

JNA 4/2/10

STANOT E TROSOBEN 87 KVADRATI SO DVE SPALNI SOBI DVE TERASI KOI GLEDAAT NA ISTOK I ZAPAD KUJNA SO GOLEMA DNEVNA SOBA DVA PODRUMI KRISTIJAN 078 718 208

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070517007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам