1 / 2
veb kamera
650 МКД
11.05.2021 15:59

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Веб камера FULL HD 720 P
Full HD 720p видео повик (до 1280х720 пиксели) со најновата верзија на skype
Вграден микрофон за изолирање на бучава
Автоматска корекција на ниско светло.
Погоден за online настава
Одговара на лаптопи и LCD монитори.
-праќаме по карго
-тел 076-666-533

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

digitalen aparat za merejne pritisok

999 МКД

tus za vo bajna novi

1399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам