1 / 5
Се продаваат два плаца со вкупна површина од 882 м2
150 МКД
24.12.2020 22:58

Тетово / Тетово

Квадратура:

882 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат два плаца со две маркици за градба со вкупна површина од 882 м2 после касарната, во близина на ресторан Сирач во Тетово.
Цена 150 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам