1 / 12
Delovi i Otkup FORD Mondeo Focus C Max Conect transit Fiesta
777 €
06.02.2023 09:32

Куманово / Куманово

Delovi i Otkup za FORD
Mondeo
Focus
C Max
S Max
Fiesta
Fusion
Transit
Galaxy
Kuga

1.4 tdci
1.6 tdci
1.8 tdci tddi
2.0 tdci
2.2 tdci
2.4 tddi
1.4 benzin
1.6 benzin
2.0 benzin

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

STAF Auto
Потврден огласувач
078345695
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi FORD Mondeo Focus C Max Transit Fiesta Galaxy Fusion.

777777777 €

Delovi Ford fiesta 1.4 benzin 99g

2 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам