1 / 8
Куќа во центар
1 МКД
Цената не е фиксна
25.12.2020 12:01

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

14

Квадратура:

410 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

710 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Тоде Богданоски

Се продава куќа во центар, на улица Тоде Богданоски.
Објектот е П+2 со 115 квадрати основица, има испусти на двата ката + полуподрум од 50 квадрати.

Во дворот има дополнителна маркица П + 2.

Излегува на две улици (Тоде Богданоски и Младен Симоноски - 50 метри од Беличица)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
072233741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам