Plac vo Bitola
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.11.2021 17:29

Битола / Битола

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Itno se prodava mesto od 1500m2 za sekakva namena vo Bitola ul.Ljubojno br.40 (bair)so pat,voda i struja,cena po dogovor 075 289 048

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Coci
Потврден огласувач
070323757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам