1 / 3
Se prodava kukja vo Tetovo-EVTINO
40.000 €
01.10.2021 21:01

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Istra br 41

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, renovirana.
Vkupno plac: 200m2
*Za povekje informacii:076-266-601

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
076266601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам