Baram stan pod kirija
100 €
Цената не е фиксна
25.12.2020 14:38

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

35 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Baram ednosoben ili dvosoben stan pod kirija
Telefon: 078 457 393

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Ема
Потврден огласувач
078457393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам