1 / 10
AUDI A4
2.500 €
Цената е фиксна
08.05.2021 20:15

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1.9 TDI
Registrirano cela godina
So dobri gumi i bandazi
Servisirano vo audi serviz
Promeneto
- rebres i lines kais zategaci vodna pumpa
Filtri za klima nafta i vozdih
Diskovi predni zadni so plocki
Amortizeri predni zadni
- - -samo seriozni kupuvaci- - -
**075-266-567**

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar Tashkov
Потврден огласувач
075266567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам