1 / 1
ИМПЕРИЈА – Нови станови во близина на кеј
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 20:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Б 101/10
Се продаваат станови во градба (завршна фаза) со површини од 42,43, 46,48,50,53 ( со една спална),57,58 64м² (со две спални),78м²(со три спални).
Становите се на различни катови
Зградата се наоѓа во близина на комерцијална банка (3 минути пеш до кеј на езеро)
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 99м²

1100 €

ИМПЕРИЈА – Стан во центар

80000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам