1 / 9
Panasonic suraund 5 zvucnika aluminski A klasa
2.500 МКД
Цената е фиксна
10.06.2022 13:54

Неготино / Неготино

VISOKA a klasa hight end Panasonic aluminski komplet Saraund neverovaten zvuk!!!!!!!!!! Koj prv ce gi vidi I cue gi zima vednas. Negrebnati !!! Cena petkratno poevtina od Sto bile novi Vo swajcarija!!! Metal a osnova aluminsko kuciste nova technologies vrv na panasonic

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Velkov
Потврден огласувач
075312095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам