1 / 3
Aparat za cistenje so parea
2.500 МКД
26.12.2020 11:23

Гази Баба / Скопје

Aparatot se koristi za cistenje na :tepisi,prozori,podovi so pomos na parea.Upotrebuvan e 5-6 pati

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
075263656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам