1 / 3
Prodavam asus RX3041
300 МКД
02.12.2022 20:54

Скопје Центар / Скопје

070-487-879

Prodavam ruter so 4-porten svic asus RX3041 upotreben samo nekolku pati. Moze da se upotrebuva i kako svic.

Ruterot ima edna WAN porta, 4 LAN porti i adapter.

https://www.asus.com/us/Networking/RX3041/overview/

https://www.asus.com/us/Networking/RX3041/specifications/

https://www.youtube.com/watch?v=-ieJSsBPBZs

070-487-879

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Се продава од:

070 000 000
Потврден огласувач
070 000 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам