1 / 2
Intel® Xeon® Processor E3-1240 v2 = I7 3770
3.500 МКД
Цената е фиксна
04.08.2022 21:15

Аеродром / Скопје

Se prodava procesorot od naslovot LGA 1155

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/65730/intel-xeon-processor-e3-1240-v2-8m-cache-3-40-ghz.html

Vo besprekorna sostojba

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070600200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам