1 / 5
Ford Probe 2.5GT 24V
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 14:32

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Probe

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Останато

Delovi za ford probe

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Fatbardh
Потврден огласувач
070771196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам