1 / 6
Prodavam starter za kola
100 €
18.12.2021 20:00

Велес / Велес

Prodavam starter za kola so nego ima kompresor za pumpanje radio adapter na 220v i izlez upaljac 12 v

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

ljupce
Потврден огласувач
070375912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам