Плацеви во Моклиште
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 20:45

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продаваат плацеви на атрактивна локација во Моклиште.Контакти:075/236044 076/293073

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Stojan
Потврден огласувач
076293073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам