1 / 9
Iphone 7 plus ram 3/256gb kako nov zacuvan mobistrk
7.900 МКД
25.04.2022 07:01

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iph.7plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Iphone 7 plus blec ram 3/32gb odlicno socuvan 7900d
toj sto bese 256gb e prodaden

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам