1 / 2
Intel® Pentium® G2010 2.80 GHz Processor Socket LGA-1155
15 €
17.05.2022 21:44

Карпош / Скопје

Se prodava odlicen proccesor za desktop kompjuter Intel Pentium G2010 2.80 GHz (3M Cache) Processor Socket LGA-1155.

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/71071/intel-pentium-processor-g2010-3m-cache-2-80-ghz.html

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
071395689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам