1 / 7
KOMPLET NAMESTAJ PORADI SELIDBA
По Договор
08.01.2021 18:29

Аеродром / Скопје

Poradi selidba prodavam kompleten namestaj kako na fotografiite, uvezen od svajcarija vo odlica sostojba, zacuvan.
Za poveke informacii javete se na
076 850 286
076 850 286

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Spaho
Потврден огласувач
076850285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам