1 / 7
IQ zv 2x140watt intelligent qwaliti Germanski
3.500 МКД
27.12.2020 00:58

Неготино / Неготино

IQ poznata marka brend zacuvani maximalno skyline TS technologies vrv!!! Cena reklamna edinstvena ! Po dva bass I visokotonec instant perfekten zvuk koj prv ce go vidi I cue sigurno gi zima!!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
076 430 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам