1 / 1
Komplet pila + dodatok plasticna kutija
250 МКД
14.01.2021 17:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 Ново
Комплет пила + додаток пластична кутија дизајнирано за пилање дрво и ламинирани материјали под агли од 45 и 90 степени.
✔️ Рачката на ножовата пила е изработена од издржлива пластика со гумени влошки.
✔️ Сечилото е широко 300 mm изработено од високо квалитетен 55 HRC челик.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Addico Store
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dekorativni ukrasni Sjalicki

599 МКД

Lasersko metro so libela

1299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам