1 / 1
NOA CORE T20 .....Full pakovanje
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2021 17:32

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Noa core t20

Боја:

Blue

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Moderen dizajn
Full pakovanje
Top model

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

$$$$$$$$$
Потврден огласувач
071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам