1 / 1
Seminarski, Proektni zadaci, Diplomski
500 МКД
05.12.2022 08:44

Виница / Виница

Најбрза и професионална изработка на проектни задачи за средно образование, изработка на семинарски и дипломски работи и презентации од различни теми и литератури. Цената на една семинарска и проектна до 15 страни на македонски јазик изнесува 500 денари. За дипломска работа цeна по договор во зависност од темата. За подетални информации може да ме контактирате на тел 071 588 882 во период од 08:00 до 23:00 часот.

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071588882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам