1 / 7
Sito stampa,sita,sito so ramki drveni novi
1.200 МКД
09.03.2023 11:20

Штип / Штип

Se prodavaat 2 ne koristeni sita ,sito za stampa za pvc i za na platno ,ramkite se drveni izraboteni vo tishlerska rabotilnica, pogolemoto sito e za pvc so dimenzii na ramka (38x53x3.5)sm , so korisna povrsina za stampa(31.5x46)sm.....Pomaloto sito e za stampa za platno ,ramkata e so dimenzii(43x36x3.5)sm , so korisna povrsina za stampa (29x36)sm..... slikite se od niv....Pogolemoto sito za pvc e 1800 denari ,,pomaloto sito za platno 1200 denari

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070739114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам