1 / 9
Delovi Volvo S80
1.114 €
16.07.2022 12:30

Охрид / Охрид

Марка:

Volvo

Модел:

S80

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi Volvo S80 2.4 benzin 103kw limarija motor menjac alternator anlaser faroj stopoj..... Ekstra galanterija sedista

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleksandar
OHRID
Потврден огласувач
071250599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам