1 / 6
Scania 124 420 Euro 3 i Poluprikolka Kogel
7.500 €
28.12.2020 15:12

Битола / Битола

Scania 124 Euro 3 2001 godina
I poluprikolka Kogel tro strana roletna

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
70312310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам