1 / 1
Rakija
130 МКД
Цената е фиксна
28.12.2020 16:38

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Se prodava rakija bela,51 stepen,za pogolema kolicina,cena po dogovor
Tel.072 269 930

Категорија: Останато

Се продава од:

Borce Micov
Потврден огласувач
070258097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам