1 / 8
Celosno renovirana vila vo s.Stenje
1 €
16.05.2022 10:58

Ресен

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06

(Moze zamena za stan vo Skopje/Ohrid)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
071242406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам