1 / 4
Golf 4 1.9 110 KS
1 €
Цената не е фиксна
28.12.2020 20:57

Дојран / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava golf 4 1.9 TDI 110 KS
Informacii na viber 077/877-838

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
077877838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам