1 / 3
SAMSUNG GT-5611
1.200 МКД
Цената е фиксна
05.01.2021 22:32

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

GT-S5611

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

*** PRODADEN ***
Prodavam telefon SAMSUNG mnogu malce koristen socuvan kako nov, baterija drzi edna nedela. Prakam po kargo.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071231497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам