1 / 3
Lg
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2021 23:27

Кичево

Марка:

LG

Модел:

Joy

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava lg joy kupen od t mobile 1 god koristen vo ispravna sostojba
071796118

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

VW
timi112009@live.com
Потврден огласувач
071796118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам