1 / 2
Nokia 7210
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2021 12:43

Кичево

Марка:

Nokia

Модел:

7210

Боја:

Blue

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava nokia 7210 od starite modeli funkcionalen so nova baterija.
071-796-118

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

VW
timi112009@live.com
Потврден огласувач
071796118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам