1 / 1
Borduri za kujna i wc
10 МКД
Цената е фиксна
05.12.2022 10:37

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Plocki/Borduri za kujna ili WC.
10 denari parce
Kolicinite se ograniceni.
Tel: 078740013
Ace

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
079238189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам