1 / 5
Се продава молзачка нова
400 €
25.08.2021 18:20

Валандово

Молзачка за крави и е нова воопшто не е користена
Број за контакт:Спасо 070909656

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Славе
Потврден огласувач
071914809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам