1 / 7
HP Laptop so INTEL harddisk
11.500 МКД
11.01.2023 16:07

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

HD laptop, bukvalno kako nov
HDD INTEL

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dana
Потврден огласувач
070382537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам